Прегледи


Прегледано од Mario
понеделник, 18 јануари 2021 22:41
Jako nizak budžet, jako loši efekti, užasna gluma! Likovi ne znaju kud bi sa sobom...
Film za preskočiti...
Ми се допаѓа прегледот
0 коментари

ПРЕПОРАКИ
 • Ридиковите хроники (2004)

  image
  Бараниот криминалец Ридик пристига на планетата Хелион и треба да се бори против инванзивната империја на Некромонгерите, армија што планира да ги смени или убие...
 • Почеток (2010)

  image
  Почитуваниот режисер, Кристофер Нолан („Темниот витез“) предводи меѓународна актерска екипа во филмот „Почеток“, оригинална научно-фантастична акција која нè води...
 • Снегмагедон (2011)

  image
  Када мистериозни странац донесе необичан божиќни поклон породици Милер, они ни не сумњају да безазлени украс поседује огромну разорну моќ. Унутар стаклене куглице...
 • Серенити (2005)

  image
  Во оваа научнофантастична авантура, во галаксија со граѓански војни, посадата на еден брод мора да штити телепатски член кој патува со нив, а кој го гонат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.