СОДРЖИНА

Након што су плаќеног убицу Френка изиграли људи који су га ангажовали за смртоносан задатак, он се буду после операције и открива да више није мушкарац него жена. У потрази за осветом, Франк се сукобљава са женом која га је трансформирала, докторицом Рејчел Џејн, која и сама има своје разлоге, освету убијеног брата.

Слики

ЗадатакЗадатак

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Адреналин (2006)

  image
  Шев Челиос (Џејсон Статам) ќе го започне своето утро со неочекуван повик за будење. Уморен, практично неспособен да се движи и со срце кое едвај чука, го слуша...
 • Куршум (2014)

  image
  87 минути; Содржина: Кога ќерката и внуката на гувернерот Френк се киднапирани, тој го зема законот во свои раце. Овој пат криминалците се плеткаат со погрешен...
 • Отета (2012)

  image
  Прича прати Вила Монтгомерија (Николас Кејџ), вештог лопова који је послат у затвор на осам година након што је преварен у пљачки.Излази из затвора спреман да...
 • Израмнувач (2014)

  image
  Еден маж верува дека го оставил своето таинствено минато зад себе и се посветил на почнувањето нов, мирен живот. Но, кога се запознава со една млада девојка, која...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.