СОДРЖИНА

Човек кој е осомничен дека е шпион мора да сопре заговор за убивање на меѓународни водачи на банкет.

Слики

New RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew RegencyNew Regency

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Подемот на Мрачниот витез (2012)

  петок
  image
  Кристофер Нолан се враќа за да ја заврши трилогијата за Готам, која започна со „Бетмен започнува“ и го достигна својот врв со блокбастерот од милијарда долари,...
 • Бевме војници (2002)

  петок
  image
  Била је то прва велика битка у Вијетнаму, у којој су учествовале америчке снаге. Године 1965, пуковник Хал Мор и његов одред који чини 400 људи, спустили су се у...
 • Тринаести ратник (1999)

  петок
  image
  Ибн Фадлан (Антонио Бандерас) је муслимански изасланик из Багдада који путује на састанак са краљем Сакалибе, али га пре него што тамо стигне отимају викинзи....
 • Џејк Рајан: Повик од сенка (2014)

  сабота
  image
  Оваа оригинална приказна го прикажува младиот Џек (Крис Пајн), кој открива една финансиска терористичка завера. Приказната го следи од 11 септември, преку...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.