poster

Шин Гоsила

Shin Gojira (2016)

Режисер: Hideaki Anno, Shinji Higuchi

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.8/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Игра на смртта (2011)

  денес
  image
  Маркус Џоунс, агент на ЦИА, треба да собере информации за илегалните операции на трговците со оружје Френк Смир и Џон Редвал. Џоунс ќе се вработи како...
 • Барање правда (2011)

  денес
  image
  Вил Џерард (Николас Кејџ) е среќно оженет семеен човек, чиј мирен живот е претворен во хаос кога жена му Лора (Џенјуери Џоунс) е брутално нападната една ноќ...
 • Џон Вик 2 (2017)

  денес
  image
  Наставак акционог хита из 2014. године. Кеану Реевес се враќа у новом наставку филма Јохн Wицк, и даље изгледа сјајно у оделу, има новог пса, непогрешиво погаѓа...
 • Шифра: Меркур (1998)

  денес
  image
  Брус Вилис е отфрлен ФБИ-агент кој треба да чува деветгодишно аутистично момче кое им станува цел на убијци откако пробива таен владин код.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.