СОДРЖИНА

Ексцентрична, опшествено активна и богата жена, позната по невозможните, диви авантури, потполно е изгубена кога ќе сфати дека нејзиниот татко милионер ја оставил без ништо, како и дека нејзиниот син, тинејџер, и го свртел грбот.

Слики

Неволји со Ди ДиНеволји со Ди ДиНеволји со Ди ДиНеволји со Ди ДиНеволји со Ди ДиНеволји со Ди ДиНеволји со Ди ДиНеволји со Ди ДиНеволји со Ди ДиНеволји со Ди Ди

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Запловимо у љубав (2019)

  денес
  image
  Учитељица дознаје да њезин бивши дечко ради за граѓевинског подузетника који гради одмаралиште на Плавом отоку.
 • Малата стројничка (2021)

  денес
  image
  Средношколската наставничка Кери Фокс (Лора Вандерворт), омилена помеѓу нејзините ученици, му доделува проект на класот во којшто секој ученик мора да создаде и...
 • Доаѓа изненадувањето! (2009)

  денес
  image
  Анџела и Кертис се млад брачен пар, посветен на кариерата. Тие сѐ уште не размислуваат за семејство. Кога ќе дознае Анџела дека е трудна, таа не ќе знае дали да...
 • A Nice Girl Like You (2020)

  денес
  image
  "A Nice Girl Like You" is a romantic-comedy film starring award-winning actresses Lucy Hale (Pretty Little Liars, Truth or Dare), Mindy Cohn (Consequences, The...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.