СОДРЖИНА

Срцепарателна љубовна приказна во стилот на најголемите романтичарски класици, со младата ѕвезда од филмот „Игри на гладните“ Бела Торн и со Патрик Шварценегер, синот на славниот Арнолд Шварценегер, во главните улоги. Епската романтична драма раскажува за 17-годишната девојка Кејти (Бела Торн) која, поради ретка болест, не смее да се изложува на сонце. Дење е затворена дома, а навечер, кога ќе зајде сонцето, оди на локалната железничка станица каде што свири гитара за патниците. Една вечер се вплеткува судбината, и Кејти запознава момче (Патрик Шварценегер) со кое започнува летна романса.

Слики

Полноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонцеПолноќно сонце

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Љубовни ноти (2007)

  image
  Кога популарната и барана ѕвезда на кантри музика, Џејми Дерингер, се согласил да биде интервјуиран од Нора Фланери, која е критичарка од областа на класичната...
 • Christmas She Wrote (2020)

  image
  When Kayleigh, a romance writer, has her column cancelled right before Christmas, she heads home to reconnect with her family. Kayleigh gets an unexpected visit...
 • Лажи и пријеваре (2008)

  image
  Анн (Ј. Цассидy) и Јацк Јеннингс (Ј. Бролин) наоко су савршено сретан брачни пар. Имају одрасле синове, Доца (Ц. Немец) и Брyана (К. Кеппер), који одавно не живе...
 • Одлазак у Каиро (2009)

  image
  Удата уредница магазина заљубљује се у старог пријатеља свог мужа док се налази на одмору у Каиру. Џулијет је уредница часописа, среќно удата за Марка, канадског...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.