СОДРЖИНА

Откако се вљубува до уши во Жизел, патот на Елиот до олтарот малку се одолговлекува кога група негувани миленици го киднапираат Мистер Вини, решени да им го вратат на сопствениците.

Слики

Сезона на лов 2Сезона на лов 2Foto: RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLСезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2Сезона на лов 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Жабац Реги (2014)

  image
  За разлику од осталих жаба, Реги мрзи да скаче и има аверзију према води. Пошто не може да се уклопи, стално се преиспитује о животу... и заједно с најбољом...
 • Мадагаскар 3: Најбараните во Европа (2012)

  image
  Лавот Алекс, зебрата Марти, жирафата Мелман и нилскиот коњ Глорија сè уште се борат за да се вратат дома во својот сакан Њујорк. Нивното патување ги носи низ...
 • Тед - Изгубениот истражувач (2012)

  image
  Авантурист во обид, Тад Џонс, бара изгубен град во спектакуларната 3Д комедија, која ќе ве прошета од амазонските џунгли до планинските врвови на Анди.
 • Мадагаскар: Бегство во Африка (2008)

  image
  Продължението на култовия анимационен филм “Мадагаскар” ни пренася за кратко назад във времето, където научаваме как Алекс лъва е заловен от ловци и след това...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.