poster

Перрy Масон: Случај опаког духа

Perry Mason: The Case of the Sinister Spirit (1987)

Режисер: Richard Lang

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 7.7/10
(255 гласови)

СОДРЖИНА

Пријатељ Перрyја Масона, Јордан Wхите, позван је у хотел који је преко викенда унајмио гласовити писац хорора Давид Халл. Халл је на викенд позвао неколико пријатеља, а дочекује их Халлов особни дугогодишњи тајник Андреw Ллоyд.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Смрт на Нил (2022)

  image
  Одеднаш неговиот одмор се прекинува кога медениот месец на една совршена двојка е трагично скратен заради убиец на бродот. Прекрасни пустински пејсажи,...
 • Рашомон (1950)

  image
  Радња филма одвија се у Јапану, у манастиру Рашомон где се сусреќу један дрвосеча и свештеник, а ту је и њихов пријатељ коме они препричавају један догаѓај....
 • Смртоносен меден месец (2010)

  image
  Една двојка се венчаат на Хаваите, и се упатуваат на крстарење на меден месец каде што работите одат ужасно во погрешен правец.
 • Три спални, еден труп: Мистериите на Аурора Тигарден (2016)

  image
  Аурора открива тело на еден задавен трговец со недвижности. Кога полицијата доаѓа на местото на злосторството, Аурора одлучува да започне сопствена истрага.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.