СОДРЖИНА

„Книжарницата Мост 2 почнува седум години по првиот дел. Рајан (Вајат Неш) се враќа дома откако бил на пат како професионален пејач. Моли (Кејти Финдли) работи во корпорацијата на својот татко. Откако и двајцата добиваат лоши вести за „Мост и нивните сакани пријатели Чарли и Дона, Моли и Рајан повторно се среќаваат во Френклин, Тенеси. Тие се потсетуваат на својата неизречена љубов и на соништата за можната иднина заедно, која никогаш не се случила. Ќе успеат ли да ги отворат своите срца за втората можност за нив, за Чарли и Дона и за „Мост?

Слики

Книжарницата Мост, 2 делКнижарницата Мост, 2 делКнижарницата Мост, 2 делКнижарницата Мост, 2 делКнижарницата Мост, 2 делКнижарницата Мост, 2 делКнижарницата Мост, 2 делКнижарницата Мост, 2 дел

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Последниот здив (2018)

  денес
  image
  Без информации за тоа што се случува и како да се спасат, без струја, храна и вода, брачен пар се обидува да преживее нешто што изгледа како природна катастрофа и...
 • Точак среќе и фантазије (2021)

  денес
  image
  Меико за време вожње таксијем схвата да је човек о коме њена пријатељица не престаје да прича заправо њен бивши дечко. Нао има разраѓен план освете професору јер...
 • Патеки (2019)

  денес
  image
  Помагајќи ѝ на мајка си која се грижи за куќата на неодамна починатата сестра, срамежливиот осумгодишен Коди (Лукас Џеј) почнува да се социјализира кога се...
 • The Phantom Father (2011)

  денес
  image
  American professor Robert Traum embarks on an adventurous and amusing journey through Bucovina to find Sami the projectionist, the only person alive that can tell...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.