рејтинг: 6.5/10

СОДРЖИНА

Подгответе се за неверојатните цртани ликови помеѓу кои е главен Мејтер, симпатичниот и урнебесен камион од хит-филмот „Автомобили. Креативните умови од „Дизни и од „Пиксар ни прикажуваат борби, трки, рок-концерти, камионџиски пресметки, па дури и вселенски бродови. Џон Мејтер, срцето и душата на Радијатор Спрингс, и сите ваши омилени ликови од светот на автомобилите ве водат на патување полно со забава. Во „Неидентификуван летечки Мејтер, Мејтер запознава еден вселенски брод по име „Мејтор. Мејтер го носи на забава и тие набргу стануваат најдобри пријатели. Но, кога Мејтор е заробен од војската, Мејтер и Лајтинг Меквин доаѓаат да го спасат.

Слики

Неидентификуван летечки Мејтер

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Тајниот живот на мачките (2018)

  денес
  image
  Том е дебела и мрзелива мачка која често седи замислена на прозорецот. Живее со синот Тино во удобен стан во градот каде што е и роден и во чија удобност ужива....
 • Henchmen (2018)

  денес
  image
  In a world of super-villains, evil schemes and global domination, someone has to take out the trash. Welcome to the world of Henchmen, third class. When a...
 • Среќен змеј (2009)

  денес
  image
  Млад кинески змеј поради лошо однесување добива казна од боговите: прогонување на Земјата во вид на обичен смртник. Мора да премости чудна земја додека злобните...
 • Барби и Челзи - Изгубљени роѓендан (2021)

  денес
  image
  Пратите Челзи и њену породицу у авантури током крстарења за Челзин седми роѓендан. Када крузер преѓе Меѓународну датумску границу, Челзи помисли да је изгубила...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.