СОДРЖИНА

Наставак Ван Даммовог филма из 1993. године. Осрамоќени пензионисани борац Wес Баyлор није могао одбити понуду од милион долара да се бори у Мианмару. Када стигне где је требао, он схвати да је преварен, и да је на мети ловаца на људе. Wес сада мора надмудрити тешко наоружане групе људи који су платили да га убију...

Слики

Тешка мета 2Foto: RTL / © 2016 Universal StudiosFoto: RTL / © 2016 Universal StudiosFoto: RTL / © 2016 Universal StudiosFoto: RTL / © 2016 Universal StudiosFoto: RTL / © 2016 Universal StudiosFoto: RTL / © 2016 Universal StudiosFoto: RTL / © 2016 Universal Studios

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Платеник (2022)

  image
  Наредникот Џејмс Харпер, кој е отпуштен од специјалните сили на америчката војска, ризикува сѐ кога ќе се вработи во приватна организација на платеници.
 • Брејвен (2018)

  image
  Дрвосечач го брани своето семејство од опасни трговци на дрога.
 • Туѓинец (2010)

  image
  Најдобриот агент на ФБИ ќе стане цел на напади на терористи. Тие ќе му го убијат целото семејствто, а меморијата ќе му ја избришат. Време е за одмазда, затоа што...
 • Избришаниот (2012)

  image
  Поранешен агент на ЦИА и неговата отуѓена 15-годишна ќерка се присилени да бегаат кога неговите работодавачи и двајцата ги означуваат за елиминација како дел од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.