рејтинг: 3.7/10
Оценка на корисникот: 6.8/10
(29 гласови)

Содржина

Животот на поранешниот федерален агент Декер (Стивен Сигал) драстично се менува кога тој спасува жена од гангстер кој ја малтретира, што резултира со смрт на насилникот. Тој одеднаш се наоѓа во крвава игра на мачка и глушец со манијачен наркобос кога жената што ја спасил ќе го убеди да украде пари за дрога од автомобилот на мртвиот гангстер и да побегне со неа. Но, наскоро сфаќа дека не може да избегне куршум...

Слики

Врвот на пиштолотВрвот на пиштолотВрвот на пиштолотВрвот на пиштолотВрвот на пиштолотВрвот на пиштолотВрвот на пиштолотВрвот на пиштолотВрвот на пиштолотВрвот на пиштолот

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Денови на гнев (2021)

  image
  Приказната го следи мистериозниот Х кој работи во фирмата што превезува пари во Лос Анџелес. Тој е одговорен за превозот на милиони долари во градот. Во текот на...
 • Адреналин (2006)

  image
  Шев Челиос (Џејсон Статам) ќе го започне своето утро со неочекуван повик за будење. Уморен, практично неспособен да се движи и со срце кое едвај чука, го слуша...
 • Блиц (2011)

  image
  Детективот Том Брант добива задача да го спречи серискиот убиец, којшто убива само полицајци. Блиц е убиец што немилосрдно убива цајкани, а што е најлошо, остава...
 • Престапник (2008)

  image
  Семеен човек осуден за убиството на натрапник мора да се справи со животот потоа во насилниот казнен систем.
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.