poster

Jane Eyre

Jane Eyre (1943)

Режисер: Robert Stevenson

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 7.5/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вода (2005)

  image
  Чија је осмогодишњакиња која је изгубила мужа и шаљу је меѓу хиндуистичке удовице да остатак живота проведе у ашраму где породицама неќе бити емоционални и...
 • Njeriu i mirë (1983)

  image
 • Љубов на Харбор Ајланд (2020)

  image
  Лили е успешна дизајнерка на ентериери која брза да ѝ помогне на тетка ѝ Меги која планира да го продаде шармантниот пансион, а кој сепак имал подобри денови....
 • Крилјата на гулабицата (1997)

  image
  Базиран на истоимената новела на Хенри Џејмс, „Крилјата на гулабицата“ се одвива во 1910 г. По смртта на мајка ѝ, Кејт Крој ја чува својата богата тетка Мод, која...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.