рејтинг: 4.9/10
Оценка на корисникот: 4/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Ко никада није замишљао како би било да, само на један дан, буде супротног пола? Па, Жан дефинитивно није. Недавно разведена и сваке друге недеље без деце, она се потпуно одрекла мушкараца и не жели да чује више ни реч о њима. Али, једног јутра долази до неочекиваног обрта у њеном животу. На први поглед, ништа се није променило... осим једног детаља! Од непријатних ситуација и урнебесног смејања са најбољом пријатељицом до напада панике и самопреиспитивања са збуњеним гинекологом, Жан ќе дати све од себе да преживи ову прилично несвакидашњу ситуацију.

Слики

Кад бих била мушкоКад бих била мушкоКад бих била мушкоКад бих била мушкоКад бих била мушкоКад бих била мушкоКад бих била мушкоКад бих била мушкоКад бих била мушкоКад бих била мушко

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Педесет нијанси на црна (2016)

  image
  Со пародијата „Педесет нијанси на црна“, американскиот актер, комичар, продуцент и сценарист Марлон Вејанс навлезе во кралицата на еротската романтична драма -...
 • Кум по нарачка (2015)

  image
  Даг има уште две недели пред да се ожени со девојката од своите соништа, ама има еден проблем, тој нема кум, па го упатуваат кај Џими, сопственик на компанија...
 • Барб и Стар на пат за Виста дел Мар (2021)

  image
  Најдобрите другарки Барб и Стар, за прв пат во својот живот решаваат да го напуштат својот мал град и да тргнат на авантурата на нивниот живот во Виста дел Мар.
 • Mr. Bones 2: Back From The Past (2008)

  image
  The story of Hekule, the King of Kuvukiland who is given a gemstone by the dying Kunji Balanadin. The stone is cursed and causes Hekule to become possessed by the...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.