рејтинг: 5.6/10
Оценка на корисникот: 8.43/10
(7 гласови)

СОДРЖИНА

Тројца студенти на колеџ прават училиштен проект за разни приказни кои ги прошируваат во околината. Ситуацијата набргу излегува од контрола.

Слики

Warner BrosWarner BrosWarner BrosWarner BrosWarner Bros

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Величенствените Амберсони (2002)

  денес
  image
  Разгаленото детиште, Џорџ Амберсон, е ужаснат кога неговата мајка, вдовица од неодамна, ја обновува врската со богатиот Јуџин Морган, кого го оставила неколку...
 • Пуцањ упозорења (2018)

  денес
  image
  Samohrana majka i njena mlada kćerka bore se da sastave kraj s krajem dok ne naslijede porodičnu seosku kuću. Kad im poslovni suparnik poželi oduzeti prava na...
 • Колибата (2019)

  денес
  image
  Грејс и двете деца на нејзиниот свршеник се затрупани од снег во нивната рурална колиба. Како што омекнуваат врските меѓу триото, чудни и страшни настани се...
 • Жил и Џим (1962)

  денес
  image
  Treći, a po mnogima i najbolji film čuvenog francuskog reditelja Fransoa Trifoa, koji je adaptacija polu-biografskog romana Anri-Pjera Roša. Radnja filma se...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.