poster

1.0

One Point O (2004)


Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
Оценка на корисникот: 6.6/10
(235 гласови)

СОДРЖИНА

After receiving mysterious empty packages inside his apartment, a young computer-programmer (named Simon) begins a personal investigation into their origins. This leads him to discover his odd and eccentric neighbors; an artificially intelligent robot-head, named Adam; a virtual-reality sex game; and a possible corporate conspiracy. As the story progresses, Simon's grip on reality becomes more and more tenuous, while his craving for Nature Fresh milk becomes almost unbearable. Is it all just in his mind, or is something more sinister happening here?

Слики

1.01.01.01.01.0

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Цвеќе на таванот (2014)

  image
  „Цвеќе на таванот“ ја раскажува приказната за децата Долангангер, кои по неочекуваната смрт на нивниот татко се убедени од мајка им да се кријат на таванот од...
 • Демони (2021)

  image
  Млада девојка ослободува застрашувачки демони кога натприродни сили го откриваат несогласувањето меѓу мајката и ќерката кое трае со декади.
 • Манџурискиот кандидат (2004)

  image
  Во Заливската војна, неколкумина војници се киднапирани. Им ги перат мозоците за нечесни цели.
 • Коцка: Почетак (2004)

  image
  Не знајуќи како, један се мушкарац наѓе у необичном простору који подсеќа на хипер модерно конструисану коцку. Узалуд покушава изаќи, кад га у једном тренутку...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.