СОДРЖИНА

Старосватицата Елојз (Ана Кендрик) е ослободена од должноста откако била оставена од својот партнер преку порака, па одлучува сепак да оди на свадбата на својата пријателка. Нејзе ја седнуваат на една забутана маса со очајна група луѓе што не ги познава. Кога си ги откриваат меѓусебните тајни, Елојз дознава неколку важни работи од нив. Пријателство но и романса може да се случат дури и во најчудните околности.

Слики

Тaбeлa 19Тaбeлa 19Тaбeлa 19Тaбeлa 19Тaбeлa 19Тaбeлa 19

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Запловимо у љубав (2019)

  недела
  image
  Учитељица дознаје да њезин бивши дечко ради за граѓевинског подузетника који гради одмаралиште на Плавом отоку.
 • Малата стројничка (2021)

  недела
  image
  Средношколската наставничка Кери Фокс (Лора Вандерворт), омилена помеѓу нејзините ученици, му доделува проект на класот во којшто секој ученик мора да создаде и...
 • Доаѓа изненадувањето! (2009)

  недела
  image
  Анџела и Кертис се млад брачен пар, посветен на кариерата. Тие сѐ уште не размислуваат за семејство. Кога ќе дознае Анџела дека е трудна, таа не ќе знае дали да...
 • A Nice Girl Like You (2020)

  недела
  image
  "A Nice Girl Like You" is a romantic-comedy film starring award-winning actresses Lucy Hale (Pretty Little Liars, Truth or Dare), Mindy Cohn (Consequences, The...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.