Оценка на корисникот: 7.5/10
(165 гласови)

СОДРЖИНА

Поранешната обвинителка Хејли Дин, која сега е терапевт, има ужасна недела кога една од нејзините пациентки доживува трагични настани. Таа ги губи и двајцата родители во фатални несреќи за многу краток временски период. Не само што родителите се мртви туку и недостигаат милиони долари на кои не може да им се најде трага. Пациентката Аманда Стоун сега е главната осомничена, а Хејли го истражува криминалот и се обидува да ја одбрани својата клиентка за која верува дека е невина. Но, дали е така?

Слики

Мистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубовМистериите на Хејли Дин: Убиство, со љубов

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Новембарски криминалци (2017)

  image
  18-year-old Addison Schacht, a Jewish high-school senior in Washington D.C., responds to the essay question, "What are your best and worst qualities?". He...
 • Убиство близу стрмната карпа (2015)

  image
  Пронајдено е телото на човекот кој паднат од познатата карпа Етретат во Нормандија, близу морето. Во неговиот автомобил, полицијата открива заканувачко писмо,...
 • Буди моје очи (2021)

  image
  Софи, млада слепа жена, чува вилу у самоќи, и нападну је лопови који траже скривени сеф. Да би се одбранила, она има нову апликацију под називом 'Буди моје очи'....
 • Писател од сенка (2010)

  image
  Филмот е снимен според истоимениот роман на Роберт Херис, а ја следи приказната за бившиот британски премиер Адам Ленг (Пирс Броснан), кој треба да ги напише...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.