SIMBOL IZDAJE

Badge of Betrayal (1997)

трилер | САД
Режисер: Sandor Stern

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.6/10

СОДРЖИНА

Након пресељења Анние Wалкер почиње радити у истој постаји са Давеом Wардом. Иако у почетку њен живот изгледа посве идилично, а Даве дјелује као идеалан мушкарац, ситуација се почиње драстично мијењати. Самохрана мајка постаје најновија жртва моќног и агресивног мјесног шерифа но усуди му се супротставити.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Случаен шпион (2001)

  четврток
  image
  Во шопинг центар во Хонг Конг, Бак Јуен спасува плен на крадци со помош на интуицијата. Завршува во Истанбул преку Јужна Кореја и случајно станува шпион. За...
 • Џек Хантер и потрагата поехнатоновата гробница (2008)

  четврток
  image
  Џек Хантер има состанок со Лиз Џонсон, опетаривец на НСА, која му објаснува дека обелискот со угаритски симболи, кој е во Египет го пронашла д-р Лена Халстром, ги...
 • Незапирливи (2004)

  четврток
  image
  Дин Кејџ е припадник на специјалните единици на американската армија, но ќе се најде во судир со Владата на која некогаш ѝ служел. Кога агентите на тајната служба...
 • Игра на смртта (2011)

  четврток
  image
  Маркус Џоунс, агент на ЦИА, треба да собере информации за илегалните операции на трговците со оружје Френк Смир и Џон Редвал. Џоунс ќе се вработи како...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.