СОДРЖИНА

Тим на професионално обучени оперативци е заробен во изолирана воена инсталација по ненадејно гасење на системот кој е контролиран од вештачка интелигенција. Екипата почнуваат да ја прогонуваат необични и морничави појави, додека се обидуваат да утврдат што ги усмртило членовите на претходниот тим.

Слики

Вооружен одговорFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesFoto: RTL / © Voltage PicturesВооружен одговор

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ајкула човекојадец (2022)

  image
  По несреќа која се случува за време на нивниот одмор, група пријатели забележува дека голема ајкула ги демне.
 • Црна темница (2000)

  image
  Еден комерцијален транспортен брод и неговиот екипаж се уриваат на планета полна со крвожедни суштества кои излегуваат да се хранат само ноќе. Но тогаш дознаваат...
 • Киднапирање (2019)

  image
  Квин излегува од фонтана во парк во градот Хо Ши Мин, без никакво сеќавање за тоа кој е и од каде доаѓа. Дури талка низ градот спојувајќи го полека дел по дел...
 • У сенци завере (2022)

  image
  Проблематични Травис Блок је владин оперативац који је задужен за извлачење тајних агената из опасних ситуација. Када открије заверу усмјерену на америчке...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.