СОДРЖИНА

„Ангелите“ (Дру Баримор, Камерон Дијаз и Луси Лиу) се враќаат со нови авантури додека ја истражуваат кражбата во база на податоци за заштитени сведоци откако петмина од луѓето на списокот се убиени.
Трите агентки (Дру Баримор, Камерон Дијаз и Луси Лиу), кои работат за детективската агенција на Чарлс Таунсенд, се враќаат со нови авантури додека ја истражуваат кражбата во една база на податоци за заштитени сведоци откако петмина од лицата на списокот се убиени. Ним им помага новиот Босли (Берни Мек) во авантурата што ги спротивставува со една падната ангелка (Деми Мур), со нивниот стар непријател Тенкиот Човек (Криспин Гловер) и со други.

Слики

Чарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даскаЧарлиевите ангели: гас до даска

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Хардцоре Хенрy (2015)

  денес
  image
  Твоје име је Хенри. На тебе су пуцали, а супругу су ти отели. Отмичарево име је Акан, снажан противник с војском плаќеника и пакленим планом да покори све око...
 • Максимална пресуда (2012)

  денес
  image
  Бившиот оперативец Крос и неговиот партнер Менинг добиваат задача да обезбедат пристигнување на две таинствени затворенички во затвор. Веднаш по нивното...
 • Џејсон Икс (2001)

  денес
  image
  2455. године планета Стара Земља је загаѓена и напуштена веќ вековима. Људи су били приморани да побегну од разарајуќих олуја, смртоносних гомила смеќа и отровних...
 • Вучица (2019)

  денес
  image
  Цлаир је војна ветеранка чији син Цхарлие бива отет. Она, према договору, отмичарима доноси вреќу новца као откупнину за свог сина, али сусрет не протиче онако...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.