СОДРЖИНА

Хана е новинарка на врвот од својата кариера, но почнува да се прашува како би изгледал нејзиниот живот ако пред десет години одлучела да остане со Бен, љубовта на нејзиниот живот. Кога Дедо Мраз ја слуша нејзината божиќна желба, тој ја пренесува во друга реалност, во која со Бен создала семејство.

Слики

Семејство за БожиќСемејство за БожиќСемејство за Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Бубе у глави (1970)

  денес
  image
  Млади човек у потрази за сопственим интегритетом. Младиќ и девојка, чак и у свом емоционалном заносу, не могу да савладају своју духовну тескобу. Они се воле, али...
 • Црвена земља (1975)

  денес
  image
  Године 1941. партизани ослобаѓају Ужице, Чачак и воде борбу за Краљево. Немци, у циљу одмазде, врше геноцид: стрељају 6.000 граѓана Краљева.
 • Полароид (2019)

  денес
  image
  Једна адолесценткиња набаса на стари полароид и ускоро открива да тај фото-апарат крије ужасну тајну: ко год се фотографише њиме доживи трагичан и насилан крај....
 • Dhe vjen një ditë (1986)

  денес
  image
  Story that takes place in the late stages of the communist regime in Albania. The protagonist (Llano played by Viktor Zhusti) is a guy from the village who has...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.