СОДРЖИНА

Џејсон Присли глуми прелепог глумца Рајана Бенкса у овој романтичној драми. Рајан је златни момак Холивуда са хордама обожаватељки. Меѓутим, након неуспешног филма и лоших гласина о њему, његов менаџер Тод приморан је да му спасе каријеру.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Полубраќа (2008)

  image
  Двајца безцелни средовечни губитници кои живеат со родителите, се принудени да станат цимери кога нивните родители стапуваат во брак.
 • Il 7 e l'8 (2007)

  image
  6th January 1975, in an infant nursery in Palermo (Italy), for a mysterious reason, a male nurse exchanges the labels of baby number 7 and 8. Thirty-one years...
 • Benchwarmers 2: Breaking Balls (2019)

  image
  A washed-up baseball player-turned-attorney gets a chance at redemption when he is asked to manage the company softball team in hopes of winning a championship.
 • Одмор на море (2011)

  image
  Конечно, викенд е и сите одат на море. Двајца пензнионери патуваат до куќата на море, и по пат сретнуваат двајца панкери кои живеат во куќа која тоне во песокот....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.