СОДРЖИНА

Џенифер Вејд, позната куварица из Њујорка, доживљава нервни слом током снимања божиќне епизоде своје емисије. Жељна одмора, одлази на путовање у мали град у Колораду. Током пута долази до судара и Џенифер добија амнезију. Спасава је један удовац и одводи својој куќи.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Свадба за паметење (2021)

  image
  Оливија е активистка која одржува градина со овошје и зеленчук во сиромашна населба, а Брајан работи за компанија којашто сака на местото на градината да изгради...
 • Летна љубов (2020)

  image
  Пенелопа и Џејсон имаат ист проблем: нивните баби се сосетки, и постојано сакаат да ги спојат со некого. За да можат да здивнат, се договараат дека ќе глумат дека...
 • Лето во лозјето (2017)

  image
  По почетните кавги, Френки и Нејт сега се заедно, како двојка ја водат винаријата и се подготвуваат за локалниот натпревар. Во заедничката желба да успеат, Френки...
 • Градски фраер (2012)

  image
  Аманда живее со Чарлс. Таа е успешна менаџерка на висока позиција, а тој банкар. Аманда сфаќа дека е крајно време да има дете, па го тера Чарлс да спие со неа...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.