СОДРЖИНА

Таткото и очувот на Дасти и Бред ги здружуваат силите за да направат совршен Божик за децата. Тоа партнерство наскоро е ставено на искушение кога мачо таткото на Дасти и финиот татко на Бред доаѓаат и целиот празник го превртуваат наопаку.
Во продолжението на хитот од 2015 година, таткото и очувот на Дасти (Марк Валберг) и Бред (Вил Ферел) ги здружуваат силите за да им овозможат на нивните деца совршен Божик. Нивното ново партнерство е ставено на искушение кога мачо таткото на Дасти (Мел Гибсон) и емотивниот татко на Бред (Џон Литгоу) пристигнуваат баш навреме за да го превртат целиот празник наопаку.

Слики

Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2Тато се врати 2

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мажот на куќата (2005)

  денес
  image
  Во оваа комедија, Томи Ли Џонс е тексашки ренџер кој се вика Роланд Шарп, ангажиран да го заштити единствениот сведок на убиство на важна личност во гонењето на...
 • Џој (2015)

  денес
  image
  Филмот се заснова на животот и подемот на изумителката и ѕвездата на домашниот шопинг, Џој Мангано. Приказната која спојува повеќе жанрови, „Џој ни претставува...
 • Језичак (2006)

  денес
  image
  Чини се да Рид Фиш живи свој живот баш онако као што је требало. Он је кренуо очевим стопама и сада ради као водитељ јутарњег радио-програма са градоначелницом...
 • Љубав и гламурозно кампирање (2020)

  денес
  image
  Градска цура Катие пише чланак о ресорту за луксузно кампирање. Суочава се са својим страховима и уз Wиллову помоќ испробава понуѓене активности.
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.