рејтинг: 6.3/10
Оценка на корисникот: 9.3/10
(4 гласови)

СОДРЖИНА

Бет е актерка која дошла во Њујорк во потрага по слава и успех, но не успева да најде работа. Кога се наближува Божик и таа се чувствува осамено, одлучува да се врати во родното гратче. На нејзино изненадување, таа открива дека тоа веќе не е тој мал град од кого побегнала, па заедно со една деловна шанса, ненадејно ја дочекува и романса.

Слики

Божиќни исповеди

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Компилација (2021)

  image
  On the eve of Y2K, orphaned 12-year-old Beverly discovers a broken mixtape crafted by her teen parents. Raised by her grandmother - who struggles talking about...
 • Висока цура 2 (2022)

  image
  After Jodi Kreyman gains popularity, her miscommunications start causing rifts with those around her and now she really needs to 'stand tall'.
 • Штребер и принцеза (2011)

  image
  Дилан Сконфилд, главна девојка академије "Вудленд", силно ќе се изненадити кад филмски залуѓеник Џош Розен извуче њену торбу из фонтане у коју је упала. Заузврат,...
 • Градоначалничката слаткарка (2011)

  image
  Мери е необразована малограѓанска пекарка, мајка на три деца и прекрасна домаќинка. Нејзиниот рутински живот ќе биде разнишан во моментот кога нејзината ќерка ја...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.