СОДРЖИНА

Спирфиш је досадан, мали градиќ. У њему живи Колин која води монотон живот радеќи као касирка. Њену свакодневицу прекида бизаран след догаѓаја који подразумева континуирано слање фотографија овој збуњеној девојци на којима су до непрепознатљивости унакажени људи. Колин се обраќа полицији за помоќ али они мисле да је у питању тек неумесна шала. Како се број фотографија које протагонисткиња добија повеќава постаје све евидентније да је на сцени уметник бизарно-перверзног укуса…

Слики

Девојка са фотографија

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Товарот на вината (2014)

  денес
  image
  Успешниот адвокат Мич Броктон ќе предизвика несреќа, ќе побегне и зад себе ќе остави жртва. Покрај жртвата ќе го најдат Клинтон Дејвис, кој ќе биде обвинет за...
 • Гавранот (2012)

  денес
  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Anetarja e jurise (1996)

  денес
  image
  Ени Лард (Деми Мур) је поротник на великом суѓењу. “Учитељ”(Алек Болдвин), лик који ради на убеѓивању чланова пороте да гласају за ослобаѓање оптужених, прети да...
 • Покерџии (1998)

  денес
  image
  Откако губи една партија покер со високи влогови, Мајк се откажува од коцкањето за да оди на правен факултет и да почне одново. Но, кога неговиот пријател има...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.