poster

68 Kill

68 Kill (2017)

Режисер: Trent Haaga

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 7/10

Содржина

It started with a couple dead bodies and $68,000 in stolen cash. Chip Taylor's girlfriend Liza had the perfect plan to rip off her rich sugar daddy. It should have been an easy in and out kind of deal. Nobody would get hurt and they would come out of it with enough loot to solve their problems. But things started going wrong as soon as they were inside the rich man's house, and for Chip it was only the beginning of the longest, most terrifying ride of his life.

Слики

68 Kill68 Kill68 Kill68 Kill

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Болничарката Бети (2000)

  image
  Комедија за една вдовица, која ја глуми Рене Зелвигер, опседната со една ѕвезда од ТВ спануца. Овој филм освои главна награда на Канскиот филмски фестивал.
 • Шарада (1963)

  image
  По повратку са одмора Регину Ламперт у Паризу дочекује вест о супруговој смрти. Полиција јој открива да је њен брачни партнер заправо био злочинац, оптужен за...
 • Одмазда без здив (2012)

  image
  Лорни е домаќинка, која живее во камп-приколка, и на која ѝ е преку глава од нејзиниот маж Дејв, ситен крадец, особено откако тој ќе реши да не го подели пленот...
 • Лагите кои ги кажуваме (2017)

  image
  По смртта на својот шеф Деми, возачот Доналд има последна задача, да ги уништи сите траги од љубовницата на Деми. Некогаш помеѓу довербата и предавството, помеѓу...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.