рејтинг: 6.2/10
Оценка на корисникот: 7.62/10
(13 гласови)

СОДРЖИНА

Луда меќава преусмерава путнике који иду према Њујорку у Бафало, а Пејџ Самерс очајнички покушава да стигне до града како би упознала родитеље свог вереника пре венчања. Дилан Мекензи, један од путника, мора да одвезе Пејџ на одредиште.

Слики

Скршнување од патот за Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • ДДД - дебелата другарка во друштвото (2015)

  image
  Добитник на наградата „Teen Choice Awards 2015“, со бројни номинации, овој филм ќе ви покаже што е вистинско пријателство ... а што не е. Бјанка е средношколка...
 • Како да изгубиш дечко за 10 дена (2003)

  image
  Колумнист за совети, Енди Андерсон (Кејт Хадсон), се обидува да ги тестира границите за тоа што може да напише во нејзиниот нов текст за тоа како да натераш маж...
 • Церемонија (2010)

  image
  Сем го убедува најдобриот пријател да мине викенд со него за да го обноват пријателството во една куќа до морето, сопственост на познат филмски режисер. Но,...
 • Зак и Мири снимају порниќ (2008)

  image
  Филм култног режисера Кевина Смита прича је двоје најбољих пријатеља који схвате да су потпуно банкротирали и да им једини спас лежи у снимању порниќа....
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.