СОДРЖИНА

Иако сè уште нема триесет години, Дијана има работа на висока позиција и работи во мултинационална корпорација управувана од Анри-Пјер Волф. Сакајќи да ги разграничи своите активности - од недвижен имот до дизајн на облека - Волф Груп преговара за преземање на ТокиоАниме, јапонска компанија која произведува нова форма на манга и нејзината порнографска верзија, хентаи, во дигитални 3Д слики кои ќе уништат конкуренцијата на овој извонредно профитабилен пазар. Две компании, Мангатроникс и Демонлавер, се борат да добијат ексклузивни права за дистрибуција на новите слики на Волф на интернет. Мангатроникс ја регрутира Дијана како еден вид индустриска шпионка за да им ги застапува интересите уништувајќи го договорот со Демонлавер одвнатре.

Слики

Демонски љубовникДемонски љубовникДемонски љубовникДемонски љубовникДемонски љубовникДемонски љубовникДемонски љубовникДемонски љубовник

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Другиот човек (2008)

  image
  Инженерот Питер (Лиам Нисон) е оженет со дизајнерката на чевли Лиза (Лора Лини). И двајцата се успешни и среќни на прв поглед, но наскоро сѐ се врти наопаку....
 • Животи других (2006)

  image
  Капетан Герд Вислер (Улрих Мије) је агент источнонемачке тајне полиције Штази. Вислер пажљиво и непристрасно истражује животе људи који, на неки начин,...
 • Каде што пеат раковите (2022)

  image
  Една девојка која сама се одгледала во Југот на Америка, е главен осомничен во убиството на еден маж со кој некогаш била инволвирана.
 • Исчезната (2014)

  image
  „Исчезната“, во режија на Дејвид Финчер и врз основа на светскиот бестселер на Џилијан Флин, ги открива тајните на емоциите во модерниот брак. На петтата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.