СОДРЖИНА

Тор е затворен на другата страна од вселената без својот моќен чекан, па мора да се трка со времето за да се врати во Асгард за да го спречи Рагнарок, како и уништувањето на неговиот свет од страна на безмилосната негативка Хела.
Во „Тор: Рагнарок“ на „Марвел студиос“, Тор е заробен на другата страна од универзумот без својот моќен чекан и се трка со времето за да се врати во Асгард за да го спречи Рагнарок, како и уништувањето на неговиот свет и крајот на цивилизацијата Асгард од страна на безмилосната Хела. Но тој прво мора да го преживее смртоносниот гладијаторски натпревар што го спротивставува против неговиот поранешен сојузник, неверојатниот Халк!

Слики

Тор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: РагнарокТор: Рагнарок

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мулан (2020)

  денес
  image
  Кога императорот на Кина издава декрет дека по еден член од секое семејство мора да служи во кралската војска во одбрана на земјата од освојувачите од север, една...
 • Осмиот патник 3 (1992)

  денес
  image
  Сигурни Вивер се враќа како офицерот Елен Рипли во ОСМИОТ ПАТНИК 3, каде се наоѓа заробена на една далечна планета-затвор населена со злобни поранешни...
 • Татков заштитник (2016)

  денес
  image
  Радња филма прати бившег осуѓеника Џона Линка, чија је шеснаестогодишња ќерка упала у проблеме са насилним дилерима дроге. Иако се Џон донекле примирио примирио и...
 • МИТСКА МРАЧНА ВРЕМЕНА 3 (2015)

  денес
  image
  Друштво лопова одлучује да зароби Тејна како би присилили Марек да изврши мисију за њих...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.