рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 8.4/10
(15 гласови)

СОДРЖИНА

Искрена и снажна прича прати двије најбоље пријатељице Миллy и Јесс које се познају од најранијег дјетињства. Нераздвојне су и дијеле све - најскривеније тајне, одјеќу, чак и дечке, и једна су другој подршка у свим животним успонима и падовима. Но, када прва уплови у обитељски живот и одлучи имати дјецу, а друга се ненадано разболи, њихово је пријатељство на кушњи...

Слики

Веќ ми недостајешВеќ ми недостајешВеќ ми недостајешВеќ ми недостајешВеќ ми недостајешВеќ ми недостајешВеќ ми недостајеш

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Врати се (2000)

  image
  Шармантна романтична комедија за наоѓањето љубов на најиронични, неверојатни места. Во главните улоги: Дејвид Духовни и Мини Драјвер.
 • Утринска слава (2010)

  image
  Во овој комичен поглед во светот на телевизијата се прикажува една очајна продуцентка на вести која се обидува да смири еден телевизиски водител со неговата...
 • Ловење лососи во Јемен (2011)

  image
  Еден шеик, визионер, верува дека неговата страст по мирното хоби за ловење лососи може да ги збогати животите на неговите луѓе, па тој сонува да го донесе спортот...
 • Не во мојот двор (2020)

  image
  Црна комедија за нетолерантноста помеѓу толерантни луѓе. Мерви патува во родниот град во Финска, со нејзината германско-иранска девојка Ката за да се соочи со...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.