poster

Освајачи са Марса

Invaders from Mars (1986)

Режисер: Tobe Hooper

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 5.6/10

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Вресок (1996)

  денес
  image
  По серија таинствени смртни случаи во еден мал град, група пријатели предводени од Сидни Прескот станува цел на еден маскиран убиец во хитот што го започна...
 • Милоста на Ѓаволот (2008)

  денес
  image
  Бет и Мет Винтерс ќе купат нова куќа во Конектикат за неверојатно ниска цена. Но нивниот син ќе одбие да живее таму, тврдејќи дека во куќата живеат чудовишта. И...
 • Вресок 2 (1997)

  денес
  image
  Две години по настаните во „Вресок“, Сидни Прескот и Ренди отишле на колеџот „Виндзор“. Тие се обидуваат да продолжат со своите животи... сѐ додека безмилосниот...
 • Знам што правеше минатото лето (1997)

  денес
  image
  После една несреќа на кривулест пат, четворица тинејџери прават фатална грешка фрлајќи го телото на жртвата во море. Но точно една година подоцна, мртовецот се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.