Содржина

Приказната за Тејлор Рејнолдс, мајка од предградие која донела лоши животни одлуки поради кои била затворена три години. Откако е пуштена на слобода, Тејлор се бори против стигмата од своето минато и сака да ја врати довербата на ќерката и сопругот. Но токму кога животот на Тејлор се враќа во нормала, неочекувано се појавува нејзината бивша цимерка од ќелијата и се заканува дека ќе уништи сè.

Слики

Цена слободеЦена слободеЦена слободе

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Арбитража (2012)

  image
  Роберт Милер (Ричард Гир) е сопственик на осигурително друштво и очајно сака да ја комплетира продажбата на компанијата, пред да се дознае за неговите матни...
 • Mysafiri (1979)

  image
 • Внимавај што посакуваш (2015)

  image
  Неискусен млад човек се впушта во афера со сопругата на богат банкар. Наскоро тој се вплеткува во неочекуван скандал со сомнителна смрт што може да го одведе во...
 • Закон На Молкот (2012)

  image
  Кога ќе му го откријат вистинскиот идентитет, некогашниот политички активист бега со цел да им ја спаси иднината на своите ќерки и да се смири со сопственото...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.