poster

Мали Херкул

Little Hercules in 3-D (2009)

Режисер: Mohamed Khashoggi

Каде да се погледне
Емисијата не е достапна во државата
рејтинг: 2.3/10

СОДРЖИНА

Мали Херкул је полубог који живи с оцем Зеусом. Образује га Сократ, но он би желио иќи у праву школу и упознати обичну дјецу. Једног дана одлучи побјеќи с Олимпа и пут га одведе у Калифорнију. Тамо сусреќе тринаестогодишњака Цуртиса, који га позива у свој дом. Херкулов сан о похаѓању обичне школе се испуњава, но планове ќе му пореметити долазак Мардука, Зеусовог вјечног ривала...

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Обликот на водата (2017)

  недела
  image
  Една чистачка во една тајна американска владина лабораторија во 1962 г. се спријателува со едно вонземско водно суштество кое таму е држено спротивно од својата...
 • Патот назад (2010)

  недела
  image
  Во 1939 год., полскиот војник Јануш (Џим Старгес) е обвинет за шпионажа од страна на Советскиот Сојуз. Јануш одбива да ја признае вината. Неговата сопруга која е...
 • Хари Потер и даровите на смртта 2 (2011)

  понеделник
  image
  Филмскиот настан на генерацијата завршува во вториот дел од последното поглавје на монументалниот серијал „Хари Потер“. Во последниот предизвик меѓу ѕидовите на...
 • Тигар, тигар (2021)

  понеделник
  image
  За време на пандемија, несебична жена киднапира зависник од дрога откако ограбува аптека и тргнува на пат да ги дистрибуира спасувачките лекови, но двајцата се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.