рејтинг: 7.3/10
Оценка на корисникот: 6.67/10
(3 гласови)

СОДРЖИНА

Надин (Хејли Стајнфелд) и Криста (Хејли Лу Ричардсон) су нераздвојне најбоље другарице које заједно иду у средњу школу... све док Надин не открије да се њен брат и Криста кришом виѓају. Девојке убрзо схватају да је танка линија измеѓу најбољих пријатеља и најгорих непријатеља. Глумачка екипа је потпомогнута Киром Сеџвик која глуми Надинину добронамерну, али потпуно неефикасну мајку, а ту је и Вуди Харелсон у улози господина Бранера, Надининог професора енглеског и ментора који поседује необјашњиву мудрост када је реч о девојачким размирицама.

Слики

Кад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаестКад напуниш седамнаест

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Моминска вечер (2017)

  четврток
  image
  Во оваа комедија со нискобуџетен шмек, пет факултетски пријателки (кои ги играат Скарлет Јохансон, Кејт Мекинон, Џилијан Бел, Лана Глејзер и Џои Кравиц) повторно...
 • Развод на одреѓено време (1986)

  четврток
  image
  Проблеми савременог живљења једне породице исказани на комичан начин кроз брачне згоде и незгоде, љубавне неспоразуме, развод због стана, авантуре на летовању
 • 50 први состаноци (2004)

  четврток
  image
  Хенри живее на Хаваи и ужива во друштво на туристките. Тој го остава својот љубовџиски живот откако се вљубува во Луси, која пати од краткорочно губење на...
 • Како се пишува љубов (2014)

  четврток
  image
  Сценарист награден со Оскар, но без работа, ќе биде принуден да прифати работа како професор на факултет. Иако прво ја мрази својата работа, нештата ќе тргнат на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.