СОДРЖИНА

Еден студент по право прифаќа работа како ноќен чувар во мртовечница, мислејќи дека ќе има доволно време за учење. Во меѓувреме, еден сериски убиец е на слобода, па студентот се вплеткува во едно од убиствата и станува осомничен.
Универзитетскиот студент Мартин ги игнорира предупредувањата и прифаќа работа како ноќен чувар во градската мртовечница за да заработи дополнителни пари. Чудните случувања во мртовечницата се поврзани со еден сериски убиец, а инспекторот Томас Креј го истражува случајот. Наскоро девојката на Мартин, Кетрин, дознава дека Мартин станал клучниот осомничен. Сепак, некои луѓе се сомневаат во пријателот на Мартин, Џејмс.

Слики

Ноќен чуварНоќен чуварНоќен чуварНоќен чуварНоќен чуварНоќен чуварНоќен чуварНоќен чуварНоќен чуварНоќен чувар

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Да се биде невозможна (2018)

  денес
  image
  Ариел, млада побожна кројачка, открива дека е родена со двојни гениталии и дека кога била бебе имала неколку операции за да стане жена. Ова откритие ја праќа на...
 • Што знаеше Мејзи (2012)

  денес
  image
  Приказна за проблемите на едно мало девојче додека нејзините родители се борат за старателство. Филмот е раскажан низ очите на хероината на филмот, Мејзи, која се...
 • Ослободување (2007)

  денес
  image
  Ана поголемиот дел од својот живот го поминала во Франција, но нејзините корени се од Израел. Кога умира таткото на Ана, таа се запознава со својот полубрат Улим...
 • Фауст (1926)

  денес
  image
  Фауст је образован али веома сиромашан научник. Незадовољан је својим животом, па склапа уговор са ѓаволом. Фауст је, иначе, део Сокуровљеве монументалне...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.