СОДРЖИНА

Еден талентиран млад возач (Ансел Елгорт) има направено сопствена музика за да биде најдобар. Кога се запознава со девојката од своите соништа (Лили Џејмс), Бејби гледа шанса да го напушти својот криминален живот. Но, откако е натеран да работи за еден шеф на криминална банда (Кевин Спејси), тој мора да се соочи со музиката кога еден проколнат грабеж е закана за неговиот живот.

Слики

ВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозачВозач

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Погрешно свртување кај Тахо (2009)

  image
  Еден ситен шеф на криминална група убива дилер на дрога без да знае дека тој работи за најголемиот криминален бос во земјата. Љубов, чест, моќ... страв од смрт....
 • Џокер (2015)

  image
  Ник Вајлд, телохранител и зависник од комар, тргнува во одмазничка мисија кога неговата пријателка ќе биде силувана. Она што Ник не знае е дека силувачот е син на...
 • Сенката на шпионот (2019)

  image
  „Сенката на шпионот“ ја раскажува вистинската приказна за британскиот бизнисмен кој им има помогнато на МИ6 да се инфилтрира во руската нуклеарна програма за...
 • Треска (2001)

  image
  Џо Мур има прелепу младу жену, много новца који му дугују и посао који воли... Он је пљачкаш. Све креќе до ѓавола када у једној акцији остаје снимљен на...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.