СОДРЖИНА

Добитница Оскара, Шарлиз Терон, је немилосрдна атомска плавуша која ќе вас оставити без даха! Редитељ Дејвид Лич познат по хиту “Џон Вик”, овог пута ратоборну главну улогу у свом филму је препустио жени, и то оскаровки Шарлиз Терон. Ради се о шпијунском трилеру у којем Терон игра улогу Лорејн, шпијунке МИ6-а која је послата у Берлин како би разоткрила шпијунски ланац одговоран за смрт једног тајног агента, који јој чини се и није тако непознат.

Слики

Атомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавушаАтомска плавуша

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Улица Скок бр. 22 (2014)

  сабота
  image
  Откако (двапати) се провлекуваат низ средно училиште, тајните полициски детективи Шмит и Џенко ги очекуваат големи промени кога добиваат задача да се преправат...
 • Тенет (2020)

  сабота
  image
  Џон Давид Вашингтон е главниот протагонист во овој sci-fi акциски спектакл на Кристофер Нолан. Вооружен со само еден збор - Тенет, борејќи се за опстанок за...
 • Скала на агресијата (2012)

  сабота
  image
  На големиот мафијашки шеф Белаванс ќе му украдат половина милион долари. Тој ќе испрати екипа убијци за да ја пренесат пораката до крадците за кои се сомневаат...
 • Невозможна мисија (1996)

  сабота
  image
  Том Круз е таен агент кој е наместен за смртта на својот шпионски тим. Бегајќи од владините убијци, тој се трка со времето за да остане чекор понапред од своите...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.