СОДРЖИНА

Након што му среќа окрене леѓа, Геррy упада у финансијске потешкоќе. Удружује се с харизматичним младим покерашем, Цуртисом, не би ли поново почео добијати на картама. Њих двојица креќу на путовање америчким југом како би вратили све што су до тада изгубили...

Слики

Грозница у МисисипијуГрозница у Мисисипију

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сосема нов завет (2015)

  недела
  image
  Бог постои. Тој е ужасен кон својата жена и кон ќерка си. Многу сме чуле за неговиот син, но не баш многу за ќерка му. Таа се вика Еа и има 10 години. Еден ден...
 • Фердинанд и Каролина (1999)

  недела
  image
  На својој смртној постељи двадесетих година 19. стољеќа напуљски краљ Фердинандо И. покушава побјеќи од духова свог крвавог краљевања присјеќајуќи се младих дана,...
 • Можда сутра не доѓе (2003)

  недела
  image
  Наина Цатхерине Капур је студенткиња МБА која живи у Њујорку са мајком удовицом, Јенифер Јеннy Капур и двоје младих роѓака, Схив, њен биолошки брат и Гиа, која је...
 • Граѓанинот Двејн (2006)

  недела
  image
  Двејн Белфор е тинејџерската верзија на Дон Кихот, роден во фамилија полна со неуспеси. Она што започнува како обично школско ривалство наскоро излегува од...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.