рејтинг: 6.5/10
Оценка на корисникот: 10/10

СОДРЖИНА

Чудовиштанце Моли једва чека да се беба чудовиште излегне из јајета. Али Молини родитељи прво морају отиќи на острво с јајима како би сачекали да се принова излегне. Откривши да су родитељи заборавили да понесу њен поклон за бебу, Моли брзо креќе за њима...

Слики

Чудовиштанце МолиЧудовиштанце Моли

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Дигимон авантура три: Поновно сједињење (2015)

  петок
  image
  After years of inactivity, the DigiDestined regroup with their Digimon to save their world, but have the years changed their characters too much?
 • Зошто (не) го изедов татко ми (2015)

  петок
  image
  Пред два милиона години во пустината Савана живеел Едвард, најстариот син на еден крал-примат. Како што созрева, тој сфаќа дека не е обичен мајмун. За кратко...
 • Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (2004)

  петок
  image
  Naruto Uzumaki the ninja-in-training knuckle-headed and his team are sent on a mission to guard Yukie Fujikaze, a popular actress starring the hit movie "The...
 • Паметна кокошка (2005)

  петок
  image
  Нов поглед на приказната за пилето што предизвикува паника, мислејќи дека небото му паѓа на глава (што всушност беше желад), поради што се посрамотува пред целиот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.