СОДРЖИНА

Нестала је жена из Орегона. Наѓена је само црна ружа и тајанствена порука "отишла је, али није заборављена." Но тај нестанак и порука указују на серију убојстава почињених неколико година раније у Неw Yорку. Један мушкарац је оптужен, приватни истражитељ је нестао, детективка зна више него што признаје, а одвјетница тешке нарави улази у мрежу дволичности, освете и вишеструког убојства.

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Аурора Тигарден: Наследство поради кое се умира (2019)

  денес
  image
  Една свадба тргнува во лоша насока кога невестата паѓа во несвест, а потоа умира. Аурора е уверена дека се работи за природна смрт, а меѓу повиканите нема...
 • Гавранот (2012)

  денес
  image
  Кога еден психички растроен убиец ќе започне серија крвави злосторства, инспирирани од делата на Едгар Алан По, еден млад детектив од Балтимор ќе ги здружи силите...
 • Смртоносен меден месец (2010)

  денес
  image
  Една двојка се венчаат на Хаваите, и се упатуваат на крстарење на меден месец каде што работите одат ужасно во погрешен правец.
 • Антигона (2019)

  денес
  image
  Истоимената провокативна и современа адаптација на класичната грчка трагедија од критички признаената режисерка Софи Дераспе ја пресликува приказната за потрагата...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.