Оценка на корисникот: 5.6/10
(118 гласови)

СОДРЖИНА

Након што им се авион сруши на напуштеном острву, преживели чланови америчког фудбалског тима наѓу се у најстрашнијим околностима, јер немају ништа, а помоќ им неќе стиќи тако брзо. Иначе сложни, почну да се препиру, јер се тим подели- једна је насилна група, предвоѓена неуравнотеженим воѓом (Пек), а друга је мирна и води је несебични играч (Паркер). Савремени „Господар мува.

Слики

РајРајРајРајРај

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Sons of Denmark (2019)

  image
  Denmark four years into the future. After a major bomb attack in Copenhagen radicalization and ethnic tensions are running high, and a racist leader is leading...
 • Часови (2013)

  image
  Татко се бори за неговата ќерка да го преживее ударот на ураганот Катрина.
 • Обожавање (2019)

  image
  12-годишниот Пол лудо се вљубува во Глорија, пациентка во ментална институција каде што работи мајка му, и која тврди дека е примена по грешка. Тие двајцата...
 • Соба (2015)

  image
  Според книгата на Ема Донахју, „Соба ја раскажува неверојатната приказна за Џек, петгодишно момче со бујна фантазија, кое го минало целиот свој живот во мала...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.