СОДРЖИНА

Баррyја Сеала, пилота Транс Wорлд Аирлинеса, регрутира ЦИА како би извиѓао Средњу Америку због све веќе комунистичке пријетње из тог краја. Баррy, којем је параван трговање дрогом, ускоро се затекне усред једне од највеќих ЦИА-иних тајних операција у повијести Сједињених држава; из које се изродио картел Меделлин и која је готово срушила Реаганову владу политичком афером Иран-Цонтра.

Слики

Бери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригиналFoto: RTL / © 2017 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2017 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2017 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2017 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2017 Universal Studios. All Rights Reserved.Foto: RTL / © 2017 Universal Studios. All Rights Reserved.Бери Сил: Амерички оригиналFoto: RTL / © 2017 Universal Studios. All Rights Reserved.Бери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригиналБери Сил: Амерички оригинал

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Project Power (2020)

  сабота
  image
  On the streets of New Orleans, word begins to spread about a mysterious new pill that unlocks superpowers unique to each user. The catch: You don't know what will...
 • Бесмртните (2011)

  сабота
  image
  Спектакуларен филм од продуцентите на филмот 300... Уште пред појавата на луѓето и животните, боговите воделе војна против титаните. По победата, ги заробиле...
 • Шифра ВУЈЧЕ (2015)

  сабота
  image
  Филмот се одвива во раните 60-ти години од минатиот век, во врвот на Студената војна и во него се работи за агентот на ЦИА, Соло (Хенри Кавил) и агентот на КГБ,...
 • Планета на мајмуните: Војна (2017)

  сабота
  image
  Цезар и неговите мајмуни се присилени да влезат во смртоносен конфликт со човечката армија што ја предводи безмилосниот полковник. Откако мајмуните имаат...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.