СОДРЖИНА

Соочени со глобална закана, Бетмен и Најтвинг немаа друг избор освен да се здружат со Харли Квин за да го спречат злобниот план на Отровната Ајви и Џејсон Вудру, познат како Флороник Мен.
Отровната Ајви и Џејсон Вудру, познат како Флороник Мен, започнуваат еколошка мисија да ја спасат планетата и за жал, патем го елиминираат скоро целото човештво. За да го спасат човештвото, Бетмен и Најтвинг се принудени да го повикаат Харли Квин да ја фати Отровната Ајви, најдобрата пријателка на Харли и негова партнерка во криминалот. Но трпението на Бетмен е ставено на тест од страна на непредвидливиот и недоверливиот Харли за време на пресвртите со кои се соочуваат принудните партнери во текот на нивното проблематично патешествие. Резултатот е возбудлива акција, авантура и комедија каква што љубителите на Бетмен не виделе досега.

Слики

Бетмен и Харли КвинБетмен и Харли КвинБетмен и Харли КвинБетмен и Харли КвинБетмен и Харли КвинБетмен и Харли КвинБетмен и Харли КвинБетмен и Харли Квин

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Ѕвездени кучиња: Тропска авантура (2020)

  понеделник
  image
  Кога мистериозен и опасен вртлог се појавува во Атлантскиот океан, астронаутите Белка и Стрелка одат да истражат. Со помошта од нивните добри другари, Белка и...
 • The Nutcracker Sweet (2015)

  понеделник
  image
  It's Christmas Eve and Marie is excited for the celebrations to begin. However, as night falls, Marie finds herself drawn into a battle between a toy soldier army...
 • Nezha Reborn (2021)

  понеделник
  image
  While living as an ordinary deliveryman and motor racing fan, Nezha encounters old nemeses and must rediscover his powers to protect his loved ones.
 • The Reef 2: High Tide (2012)

  понеделник
  image
  Trained in the skills of sea power, Pi the fish can fight a shark, sink a squid or batter any random predator that ever threatens his friends and neighbors on the...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.