СОДРЖИНА

Паул (Антонио Бандерас) је неуспешни сценариста који ќе успут покупити скитницу Џека (Јонатхан Рхyс Меyерс) и понудити му да преспава. Али када поремеќни незнанац узме Паула као таоца и принуди га да се поново активира и напише нешто, многе тајне изаќи ќе на видело.

Слики

Црни лептирЦрни лептирЦрни лептирЦрни лептирЦрни лептирЦрни лептирЦрни лептирЦрни лептирЦрни лептирЦрни лептир

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Мистериите на Хроникл: Длабока вода (2019)

  денес
  image
  Алекс Мекферсон ја истражува смртта на еден човек чија сопруга речиси сигурно ќе биде осудена за убиство. Но наскоро Алекс е уверена дека сопругата е невина, а...
 • Писател од сенка (2010)

  денес
  image
  Филмот е снимен според истоимениот роман на Роберт Херис, а ја следи приказната за бившиот британски премиер Адам Ленг (Пирс Броснан), кој треба да ги напише...
 • Последњи посао (2017)

  денес
  image
  Наиме, морају се борити против страшног борбеног пса, а у исто време промишљају о љубави, страху и погрешним потезима који су их довели на место на коме се налазе...
 • Граница (2018)

  денес
  image
  Граничарката Тина има неверојатна способност да препознае криумчарење. Еден ден од траектот се симнува сомнителен човек, кој неможе да го прочита. Кога нема да...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.