СОДРЖИНА

Харпер, студент на право, кој воедно е и многу добро момче, се сомнева дека неговиот очув Винсент е одговорен за сообраќајката по која мајка му останала во кома. Додека се теши со виски една вечер во еден бар во Лос Анџелес, Харпер го прекинува еден опасен реднек по име Џони Реј, кој му нуди „да се погрижи за неговиот очув за сума од 20.000 долари. Харпер е бесен и сака да се одмазди, па во алкохолизирана состојба се согласува на зделката и го поминува остатокот од вечерта пиејќи со Џони Реј.
Следното утро Харпер се буди со тежок мамурлак и со поматено сеќавање за претходната вечер. На вратата му чука Џони Реј со неговата убава девојка Чери, подготвен да вози до Вегас за да го убие Винсент. Харпер вели дека бил пијан и не знаел што прави, но тоа не му значи ништо на Џони Реј, кој на дневна светлина изгледа уште пострашен. Харпер брзо сфаќа дека нема лесен начин да се извади од ова, па нема друг избор освен да се придржува до планот.

Слики

СкршнувањеСкршнувањеСкршнувањеСкршнувањеСкршнувањеСкршнување

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Во стапица (2006)

  петок
  image
  Викендот на Саманта, компјутерски експерт, и нејзината ќерка ќе се претвори во вистински кошмар откако ќе бидат заведени од страна на еден убиец. Тој ќе ги...
 • Погребaлнo друштвo (2002)

  денес
  image
  Шелдон Качер е нетипичен криминалец, кој има угледна работа во банка преку ден, а навечер се занимава со валкани работи. Тој ќе навлезе во мистичниот свет на...
 • Погрешна мајка (2019)

  денес
  image
  Откако добива унапредување и поголема одговорност на работното место, Мелани ја зема Фиби како лична асистентка. Умна и итра, Фиби има задни мотиви за прифаќањето...
 • Терминатор: Генесис (2015)

  денес
  image
  Во војната на луѓето против машините, Кајл Рис е пратен назад во 1984 година од страна на водачот на отпорот Џон Конор за да ја заштити својата млада мајка Сара...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.