СОДРЖИНА

Једно сеоце у 19. веку, мета је свирепих напада створења налик вукодлаку. Сељани почињу да буду очајни како жртве постају све бројније, и реше да ангажују путујуќу групу специјализовану за те ствари, тј. убијање вукодлака. Много су искусни и опасни. Меѓутим, тој групи се придружи и један млади сељан, који изгледа да има неку тајну...

Слики

Вукодлак: Звер меѓу намаВукодлак: Звер меѓу намаВукодлак: Звер меѓу намаВукодлак: Звер меѓу намаВукодлак: Звер меѓу намаВукодлак: Звер меѓу намаВукодлак: Звер меѓу намаВукодлак: Звер меѓу намаВукодлак: Звер меѓу нама

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сеништен возач: Духот на одмаздата (2011)

  image
  Николас Кејџ е повторно во улога на Џони Блејз. Во новата визија на режисерите Марк Невелдин и Брајан Тејлор, Џони уште се бори со своето проклетство на ѓаволски...
 • Сам во темнината 2 (2008)

  image
  Абнер Лунберг (Л.Хенриксен), поранешен ловец на вештерки, е присилен да се врати и да се бори против својот стар непријател, опасната вековна вештерка. Овој пат,...
 • Ајкула човекојадец (2022)

  image
  По несреќа која се случува за време на нивниот одмор, група пријатели забележува дека голема ајкула ги демне.
 • Зора на преживеаните (2009)

  image
  Едвард Далтон е истражувач во годината 2019 во која една непозната чума го има претворено светското население во вампири. Додека човечката популација се наближува...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.