рејтинг: 6.8/10
Оценка на корисникот: 6.43/10
(7 гласови)

Слики

ParamountParamountParamountParamountParamountParamountParamountParamount

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Сите патишта водат кон Рим (2015)

  денес
  image
  Меги е самохрана мајка и професорка на факултет во Њујорк. Во обид да пронајде заеднички јазик со Самер, нејзината ќерка тинејџер, Меги заминува во село во...
 • Мале невине лажи 2 (2019)

  денес
  image
  Неколико година након онога што се догодило у "Лес петитс моуцхоирс (2010)", узнемирен и на ивици депресије, Макс одлучује да сам проведе један дуг викенд у...
 • Договор живота (1999)

  денес
  image
  Да ли би продали дусу за један састанак са најзгоднијом девојком? Хенри Спунер би... А ѓаво је онда досао по своје... Романтична комедија о средњосколцу којем је...
 • Се викам Сара (2007)

  денес
  image
  Осамена и несреќна, Сара Винстон го направи првиот од дванаесет храбри чекори кон романса во клиника за лечење од алкохолизам, каде што го запозна Чарли, човекот...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.