рејтинг: 6.0/10
Оценка на корисникот: 8.23/10
(13 гласови)

СОДРЖИНА

Двојка сместена во федерална програма за заштита на сведоци е цел на најмен убиец и на психопатски млад убиец.

Слики

Смртоносен истрелСмртоносен истрелСмртоносен истрелСмртоносен истрелСмртоносен истрелСмртоносен истрелLionsgateLionsgateLionsgateLionsgateLionsgate

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Таа (2016)

  image
  Светот на Мишел, директорка на една успешна компанија за видеоигри, се превртува наопаку кога доживува сексуален напад во својот дом. Наместо да го пријави...
 • Бројач на карти (2021)

  image
  Поранешниот американски војник Вилијам Тел (Оскар Ајзак) некогаш служел во Ирак. Сега талка по казината како играч на карти, бегајќи од своето минато. Неговото...
 • 7 Минути (2014)

  image
  Три очајни момчиња се принудени да извршат опасен грабеж со цел да му го платат долгот на еден опасен гангстер. Она што започнува како едноставен план, „внатре и...
 • Преку линијата: Егзодусот на Чарли Рајт (2010)

  image
  Чарли Рајт (А. Квин) е милионер и финансиски гениј, а всушност измамник. Неговата финансиска империја се урива како кула од карти и тој бега во Тихуана, Мексико,...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.